Kablosuz HD Görüntü Aktarıcı


Televiyona Kablosuz BağlanınKablosuz Görüntü Aktarıcı

PC'DEN HD TV/HD PROJEKTÖRE KABLOSUZ AKTARICIkablosuz aktarım şekliKablosuz Aktarım Nasıl Yapılır ?kablosuz aktarım nasıl yapılır


ICREON Kablosuz HD Aktarıcı Kullanım Alanları:

Kişisel Eğlence: ICREON Kablosuz Görüntü aktarıcınız ile bilgisayarınızı HDTV/ Monitör/ Projektörünüze Kablosuz olarak bağlayabilir ve Youtube, Dailymotion Netflix, Tivibu, Facebook gibi ses ve görüntü kaynaklarının keyfini istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Kablosuz görüntü aktarıcınızla bilgisayarınızdaki aile albümünüzü HD çözünürlükte seyredebilirsiniz.

Kurumsal: Her büyüklükteki toplantı salonunuzda görüntü aktarıcınıza kişisel iş bilgisayarlarını kablosuz bağlayarak yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde profesyonel iş sunumlarınızı kabloların sıkıntısını düşünmeden kablosuz yapabilirsiniz.

Eğitim: Kablolama sıkıntısı olmadan görsel ve işitsel içeriği zengin eğitim dokümanlarınızı kalabalık sınıflara kablosuz aktarabilirsiniz. Sınıflarınızı minimum maliyetle ultramodern multimedya alanlarına çevirebilirsiniz.

Pazarlama: Promosyonlarınızı büyük ekranda kablosuz sergileyebilirisiniz. İş çeşitliliğinizi müşterilerinize daha büyük bir ekran sayesinde kablosuz gösterme imkanı olur. Reklam ajansları, Seyahat büroları, oteller, pazarlama şirketleri gibi ses ve görüntü aktarımına ihtiyacı olan işletmeler bu sayede inanılmaz bir esnekliğe sahip olmaktadır.


Next Kablosuz Görüntü Aktarıcı

2 Televizyonu Olan Her Eve Lazım
• 2.4 GHz bandında yönsüz çalışıyor ve aynı bina içinde uydu alıcınızın görüntü ve sesini stereo olarak mükemmel kalitede kablosuz aktarıyor ve aynı zamanda kumandanın sinyallerini de ulaştırarak uzaktan kumandanızla diğer televizyondan cihazınıza kablosuz kumanda etmenizi sağlıyor.
İster diğer odalarda, ister bahçede NEXT LİNK ile hem izleyin hem kumanda edin.
• 4 kanallı bu cihazla görüntüyü kablosuz aktararak gerçek rahatlığı yaşayın.
• Uydu alıcınızı kullanırken görüntüyü istediğiniz yere kablosuz olarak aktarın, tek televizyona bağımlılıktan kurtulun.
• NEXT LİNK KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARICI İLE UYDU ALICINIZIN YAYININI AYNI EVDEKİ 2. TELEVİZYONDAN İZLEYEBİLİR VE KUMANDA EDEBİLİRSİNİZ.ANTENSİZ, KABLOSUZ, YÖNSÜZ KULLANIMI KOLAY...SONUÇ MÜKEMMEL.
• Kutusunda bir alıcı-verici, tüm bağlantı kabloları ve 2 adet adaptörüyle birlikte (220 V) anında kullanıma hazırdır.(Uydu alıcısından seçilen kanal izlenebilir.
Bağımsız kanal değiştirmez)BENZER ÜRÜNLERVGA Görüntü Aktarıcı

 

upTech VGA Görüntü AktarıcıVGA Görüntü Aktarıcı 4 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 4 Port...HDMI Görüntü Aktarıcı 60Mt

 

upTech HDMI Görüntü Aktarıcı 60Mt...VGA Görüntü Aktarıcı 8 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 8 Port...VGA Görüntü Aktarıcı 2 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 2 Port...Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.