Kablosuz HD Görüntü AktarıcıPC’DEN HDTV/HD PROJEKTÖR’E KABLOSUZ AKTARICI

kablosuz-goruntu-aktarici-1

NEDEN KABLOSUZ BAĞLANTI ?

Bilgisayarınızı (Masaüstü/Dizüstü), HD Televizyon veya HD Projektör gibi yüksek çözünülürlüğe(HD) sahip cihazlara ideal bir frekans aralığında kablosuz bağlayabilirsiniz ve bu sayede;
  • Multimedya içeriklerinizi Bilgisayarınız ve HD cihaz arasında 2048x1152’e kadar olan çözünürlüklerde vestereo ses kalitesi ile iletebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda bir taraftan diğer uygulamalarınızla çalışırken, diğer taraftan YANSI(MIRROR) veya GENIŞLETİLMİŞ(EXTENDED) gösterim kiplerinde seyretmek istediğiniz bir filmi veya ekranınızda ne varsa HD cihaz’da seyredebilirsiniz.
  • Kablolarla kısıtlama olmadan geniş HD ekranlarda sunumlarınızı yapabilirsiniz.
kablosuz-goruntu-aktarici-2

 

Uygulama Alanları

 

kablosuz-goruntu-aktarici-4

Kişisel EğlenceBilgisayarınızı HDTV/ Monitör/ Projektörünüze Kablosuz olarak bağlayabilir ve Youtube, Dailymotion Netflix, Tivibu, Facebook gibi ses ve görüntü kaynaklarının keyfini istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki aile albümünüzü HD çözünürlükte seyredebilirsiniz.

kablosuz-goruntu-aktarici-5

Kurumsal

Her büyüklükteki toplantı salonunuzda kişisel iş bilgisayarlarını kablosuz bağlayarak yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde profesyonel iş sunumlarınızı kabloların sıkıntısını düşünmeden yapabilirsiniz.

kablosuz-goruntu-aktarici-6

Eğitim MerkezleriKablolama sıkıntısı olmadan görsel ve işitsel içeriği zengin eğitim dokümanlarınızı kalabalık sınıflara sunabilirsiniz. Sınıflarınızı minimum maliyetle ultramodern mültimedya alanlarına çevirebilirsiniz.

Kurumsal

kablosuz-goruntu-aktarici-7

Servis EndüstrisiPromosyonlarınızı büyük ekranda kablosuz olarak sergileyebilirisiniz. İş çeşitliliğinizi müşterilerinize daha büyük bir ekran sayesinde gösterme imkanınız olur. Reklam ajansları, Seyahat büroları, oteller,pazarlama şirketleri gibi ses ve görüntü aktarımına ihtiyacı olan işletmeler bu sayede inanılmaz bir esnekliğe sahip olmaktadır.


kablosuz-goruntu-aktarici-8
kablosuz-goruntu-aktarici-9

Bilgisayarınız ekranındaki herşeyi, HD Televizyonunuzda da görüntülemek ister misiniz ?
Facebook'ta arkadaşlarınızın en son fotograflarını, ya da hayranı olduğunuz sanatçının Youtube klibini daha büyük bir ekranda seyretmek varken neden küçük bir bilgisayar ekranına bağlı kalasınız ki ? Hem de kablolar olmadan.. özgürlüğünüzü ilan ederek..
Çok basit bir istek ama ne kadar imkansız bir hayal gibi duruyor değil mi? Bu hayali uzun zamandır kurduğunuzu tahmin ediyoruz..
Size dünyada yeni geliştirilen bir teknolojiyi tanıtmayı amaçlıyoruz. Ses ve görüntünün bilgisayarınız ve HD Televizyonunuz ya da HD Projektörünüz arasında bağımsız bir şekilde aktarımını sağlayan bir teknolojiden..
Hayatınızı kolaylaştıran, kullanımı kolay, ve eğlenceli ICREON Kablosuz Görüntü Aktarıcı sayesinde artık keyfinizi bozmadan bilgisayarınızın ekran görüntüsünü bir TV alıcısına ya da projektöre kablosuz olarak aktarabileceksiniz.

Next Kablosuz Görüntü Aktarıcı

2 Televizyonu Olan Her Eve Lazım
• 2.4 GHz bandında yönsüz çalışıyor ve aynı bina içinde uydu alıcınızın görüntü ve sesini stereo olarak mükemmel kalitede kablosuz aktarıyor ve aynı zamanda kumandanın sinyallerini de ulaştırarak uzaktan kumandanızla diğer televizyondan cihazınıza kablosuz kumanda etmenizi sağlıyor.
İster diğer odalarda, ister bahçede NEXT LİNK ile hem izleyin hem kumanda edin.
• 4 kanallı bu cihazla görüntüyü kablosuz aktararak gerçek rahatlığı yaşayın.
• Uydu alıcınızı kullanırken görüntüyü istediğiniz yere kablosuz olarak aktarın, tek televizyona bağımlılıktan kurtulun.
• NEXT LİNK KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARICI İLE UYDU ALICINIZIN YAYININI AYNI EVDEKİ 2. TELEVİZYONDAN İZLEYEBİLİR VE KUMANDA EDEBİLİRSİNİZ.ANTENSİZ, KABLOSUZ, YÖNSÜZ KULLANIMI KOLAY...SONUÇ MÜKEMMEL.
• Kutusunda bir alıcı-verici, tüm bağlantı kabloları ve 2 adet adaptörüyle birlikte (220 V) anında kullanıma hazırdır.(Uydu alıcısından seçilen kanal izlenebilir.
Bağımsız kanal değiştirmez)BENZER ÜRÜNLERVGA Görüntü Aktarıcı

 

upTech VGA Görüntü AktarıcıVGA Görüntü Aktarıcı 4 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 4 Port...HDMI Görüntü Aktarıcı 60Mt

 

upTech HDMI Görüntü Aktarıcı 60Mt...VGA Görüntü Aktarıcı 8 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 8 Port...VGA Görüntü Aktarıcı 2 Port

 

upTech VGA Görüntü Aktarıcı 2 Port...Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.