AT411-RT-400 SM 9-30VDC/7-24VAC Analog Termostat PT-100 tipi giriş 400 (°C) skala 48x48
Stok Kodu
AT411-RT-400 SM 9-30VDC/7-24VAC
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Enda Termostat Bilgileri
Enda Termostat Özellikleri
Gösterge ve Tuş Takımı
PWR Ledi : 1 adet kırmızı besleme LEDi
Out Ledi : 1 adet kırmızı kontrol çıkış LEDi
Kutu
Montaj Şekli : Sıkıştırılarak Panoya Yerleştririlr
Ebat : G48xY48xD82 mm
Ağırlık : Yaklaşık 170gram (Ambalajlı olarak)
Elektriksel Özellikler
Sıcaklık Kompanzasyonu : 0...50 ºC
Güç Tüketimi : 6VA
Bağlantı : 8 pinli soket veya soketli klemens
Doğruluk : ±%4 (tam skalanın)
Skala : Fe-const termokupl için: 0...200 ºC, 0...300 ºC, 0...400 ºC (sipari?te belirtilmeli)
PT100 rezistans termometre için: 0...400 °C
Çalışma Sıcaklığı : °C 0...50 ºC
Giriş : Fe-Const termokupl veya PT100 (siparişte belirtilmeli)
Duyarlılık : 5 ºC
Besleme Voltajı : 50/60Hz
24Vac ±%10, SMPS modül
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı : 1 röle: 250Vac, 3A(rezistif yük için), NO+NC
10Vdc 10mA lojik ç?k?? (siparişte belirtilmeli)
Kontrol Çıkış Durumu : Kontrol çıkıkışı enerjili iken OUT LEDi yanar
Kontrol
Kontrol Formu : On-Off (Xp=0) veya zaman oransal
Histerisiz : 3 ºC (On-Off kontrol formunda iken)
Oransal Band : 0...5% (cihaz üzerinden ayarlanır)