AT8N-2 24VAC/VDC Çok İşlevli Analog Zamanlayıcı
Stok Kodu
AT8N-2
*90,06 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • AT11DN 100-240VAC 50-60Hz / 24-24VDC Çok İşlevli Analog Zamanlayıcı
  • Geniş güç kaynağı aralığı: 24-240VAC 50/60Hz, 24-240VDC, 12VDC
  • Çeşitli çıkış kullanımı (6 çeşit mod)
  • Çoklu zaman aralığı (16 tür zaman aralığı)
  • Geniş kontrol zamanı (0.05saniye ~ 100saat)
  • Zamanı ve zaman aralığını, çıkış çalıştırma modunu kolay ayarlama
  • Çıkış durumu için dahili LED göstergeler
 Özellikler
Tip
8 Pin Fiş Tipi Multi Timer
Genişlik
48 mm
Yükseklik
48 mm
Uzunluk
65 mm
Operasyon
Gecikme fonksiyonu Multi zaman aralığı, güç
Güç Kaynağı
24VAC/24VDC
İzin verilen Gerilim Aralığı
Güç kaynağı 90 ~% 110
Giriş
Start girişi (Power On)
Reset girişi (Güç Kapalı)
İletişim Çıktı
Zaman - sınırı 2c.Zaman - çıkış işlemi modunu seçerek sınır 1c + Ani 1c.
İletişim Kapasite
NC: 250 VAC 2 A rezistif yük
NO: 250 VAC 3 A rezistif yük
Tekrar Hata
Max.% 0.3 ±
Hata ayarı
Max.0,05 saniye ±% 5 ±.
Gerilim Hata
Max.± 0.5%