Autonics BH300-DDT Cisimden Yansımalı Sensör
Stok Kodu
BH300-DDT
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Algılama türü : Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi : 300mm
Işık kaynağı : Kırmızı LED(660nm)
Tepki süresi : Azami 1ms
Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Çalışma modu : Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı : NPN, PNP açık kolektörsimultaneous çıkışı
Algılama mesafesi300mm
Işık kaynağıKırmızı LED(660nm)
Tepki süresiAzami 1ms
Akım tüketimiAzami 30mA
Hassasiyet ayarıHassasiyet ayarı
Bağlantı türüKablo türü(Ø4, 2.1m)
Ortam aydınlatmasıGüneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısıIP67
Onay
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
GecikmeAzami 20% algılama mesafesinde
AğırlıkYaklaşık 130g(yaklaşık 60g)
Parlak olmayan beyaz kağıt 100 × 100 mm.