Autonics BL13 TDT P Sıvı Seviye Sensörü
Stok Kodu
BL13-TDT-P
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Algılama türü : Karşılıklı
Uygulanabilir boru : Bağlama bandı kullanımı: Ø6 - 13 mm, Koruma braketinin kullanılması: Ø12,7mm (1/2 inç) şeffaf boru, 1 mm kalınlığında (FEP (floroplastik) veya eşdeğer saydamlıkta)
Standart Algılanan hedef : Liquid in a pipe
Işık kaynağı : Kızılötesi LED(950nm)
Tepki süresi : Azami 2ms
Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Çalışma modu : Light ON/Dark ON(set by but-n)
Kontrol çıkışı : PNP açık kolektör
Algılama türüKarşılıklı
Tepki süresiAzami 2ms
Akım tüketimiAzami 30mA
Bağlantı türüKablo türü(Ø2.5, 1m)
Ortam aydınlatmasıSunlight/Incandescent lamp: Azami 3,000lx için each(received illudkation)
Ortam sıcaklığı10 - 55℃