Bedok I1SF-D040.8P-O3U2 0.8MM 10-30v Dc
Stok Kodu
I1SF-D040.8P-O3U2
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
TEKNİK ÖZELLİKLER
Kategori: DC Üç Kablolu (Ultra Mini)
Çalışma Gerilimi : 10-30VDC
Bağlantı : Kablo
Çıkış Özelligi : PNP
Algılama Mesafesi : 0,8mm
Kontak : NA
Ölçü : Ø4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
I1CF-M3010P-O3U2 M30 DC Üç Kablolu Endüktif Sensör
Çalışma gerilimi 10-30 VDC
Imax.: 200mA
Koruma sınıfı IP67
Kısa devre korumalı
Çalışma sıcaklığı -25..+70 C
Kafa yapısı               : Düz
Frekans                     :300 Hz
Algılama mesafesi    :10 mm
Çıkışı                        :PNP
Bedok I1SF-D040.8P-O3U2 0.8MM 10-30v Dc Bedok Bedok I1SF-D040.8P-O3U2 0.8MM 10-30v Dc ürününü ve Bedok Sensörler kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. I1SF-D040.8P-O3U2