BTF15-BDTD-P 1~15 mm 12-24VDC PNP Ultra İnce Fotosel
Stok Kodu
BTF15-BDTD-P
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Ultra ince ve amfili fotoseller
BTF Serisi arka plan bastırma işlevi sayesinde arkaplan etkilerini en aza indirgeyerek daha kararlı bir algılama sağlar. Seri, tek parça foto-çip kullanımıyla en dar yerlere bile montaj imkanı sunarken, kırmızı LED’li ışık kaynağı sayesinde algılama noktası konumlaması imkanı da sunarak kullanıcı rahatlığı artırır ve yüksek performanslı çalışma sağlar. Dahası, bu seri Ø0,2mm’ye kadar mikroskopik mat nesnelerin algılanma imkanı ile arkaplan bastırmalı ve cisimden yansımalı gibi değişik ürün modelleri ile kullanıcıya daha çok seçenek sunar. IP67 korumalı güvenilir gövde yapısı BTF Serisinin diğer özelliklerinden biridir.
Özellikler
  • Tek parça foto-çip kullanımıyla sağlanan süper ince gövde (G13 x Y19 x D3,7mm: Karşılıklı model), (G13 x Y24 x L 3,7mm: Cisimden yansımalı)