BWC40-10H 40mm Eksen Aralığı 360mm 12-24VDC NPN Karşılıklı 3 Nokta Çapraz Işınlı Alan Sensörü
Stok Kodu
BWC40-10H
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Yağmur ve toz etkilerini en aza indirgeyen gelişmiş algılama performansı
  • Gönderilen ışın frekans değişimi seçeneği ile karışma engelleme
  • Kesin algılama noktası ayarı için kurulum modu işlevi
  • Kendini test işlevi
  • 7M’ye kadar uzun algılama mesafesi
  • IP65 korumalı gövde(IEC standardı)
3 Nokta çarpraz ışınlı alan sensörleri (Aluminyum gövdeli - IP65)
Görünüm&Boyutlar
Model
Optik Eksen Aralığı
Algılama
Yüksekliği
Algılama Türü
Çalışma Gerilimi Çıkışlar
Çalışma
Modları
bwc alan sensörleri
BWC40-04HD
40mm
120mm
K
A
R
Ş
I
L
I
K
L
12-24VDC
NPN açık
kolektör
Tepki süresi:
Azami 50ms
Karanlık
BWC40-10HD
360mm