BWC40-12HD 40mm Eksen Aralığı 440 mm 12-24VDC NPN Karşılıklı 3 Nokta Çapraz Işınlı Alan Sensörü
Stok Kodu
BWC40-12HD
*2.306,34 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
BWC40-04HD
40mm
120mm