BWC40-18H  40mm Eksen Aralığı 680mm 12-24VDC NPN Karşılıklı 3 Nokta Çapraz Işınlı Alan Sensörü
Stok Kodu
BWC40-18H
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
BWC40-04HD
40mm
120mm