BWP20-08P 20mm Eksen Aralığı  140mm Algılama Yüksekliği PNP Alan Sensörü
Stok Kodu
BWP20-08P
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
En az düzeye indirilmiş algılanmayan alan
  • Fresnel merceklerle 13mm’lik ince gövde
  • Plastik (PC/ABS) enjeksiyon kutusu
  • Aşırı parlak çalışma göstergeleri ile yan/ön ile uzun mesafe arasında ayrım yapabilme kolaylığı
  • Hızlı tepki zamanı, maksimum 7ms
  • 4 ürün çeşidi (Optik eksen alanı: 10mm, Optik eksen sayısı: 8, 12, 16, 20)
Alan sensörleri (Plastik gövde - IP40)
Görünüm&Boyutlar
Model
Optik Eksen Aralığı
Algılama
Yüksekliği
Algılama Türü
Çıkışlar
Çalışma
Modları
bwp alan sensörleri
BWP20-08
20mm
140mm