BYD30-DDT 10-30mm 12-24VDC NPN Sınırlı Mesafeli Fotosel
Stok Kodu
BYD30-DDT
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
BYD30-DDT 10-30mm 12-24VDC NPN Sinirli Mesafeli Fotosel
  • Sıkıştırılmış boyutu ile kolay kurulum
  • Hedefin renginden etkilenmeyen üstün algılama (sınırlı mesafe yayılmalı tür)
  • Tepede çalışma göstergesi (BYD30-DDT-U, BYD50-DDT-U)
  • Aşırı akıma ve ters güç kutuplaşmasına karşı dahili koruma devresi
Özellikler
Dizi
YD
Algılama Mesafe
30 mm
Algılama Türü
Arkaplan Bastırma
Güç Kaynağı
12-24 VDC
Çalışma Modu
Light On
Kontrol Çıkışı
NPN açık kollektör
Sınırlı çalışma mesafeli fotoseller
Görünüm&Boyutlar
Model
Algılama
Mesafesi
Algılama Türü
Çalışma
Gerilimi
Çıkışlar
Notlar
byd-sinirli-calisma-mesafeli-fotoseller
BYD30-DDT
10-30mm
Cisimden yansımalı
Tepki süresi:
Azami 3ms
12-24VDC
NPN açık
kolektör
Aydınlık
BYD30-DDT-U
BYD30-DDT-T
BYD50-DDT
10-50mm
BYD50-DDT-U
BYD50-DDT-T
BYD100-DDT
100mm
BYD3M-TDT
3mm