CT6M-1P2 72X72mm 24VAC/24-48VDC Dokunmatik Tuşlu Sayıcı-Zamanlayıcı
Stok Kodu
CT6M-1P2
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Gösterim yöntemi 6-hane 7-segment LED
Çalışma yöntemi Sayıcı: Yukarı sayım, Aşağı sayım, Aşağı/yukarı sayım
Zamanlayıcı: Yukarı sayım, Aşağı sayım
Terminal Terminal bloğu
Besleme 24VAC~ 50/60Hz, 24-48VDC
Zaman işlevi Enerjide başlama
Sinyalde başlama
Harici Besleme Azami 12VDC  ±10%, 100mA
Sinyal Giriş yöntemi Gerilim giriş (PNP), Gerilim yok giriş (NPN)
Azami Sayım Hızı 1, 30, 1k, 5k, 10k [cps]
Azami sinyal genişliği 1ms/20ms
Hafıza koruma Yaklaşık 10 yıl
Kontrol çıkışı_Türü 1 setli
Kontrol çıkışı_Röle SPDT (1c): 1
Kontrol çıkışı_NPN açık kolektör 2
Koruma yapısı IP65(ön panel)
Sayıcı_sayım aralığı -99999 - 999999
Sayıcı_Skalası Ondalık nokta - beşinci hane
Sayıcı_azami giriş sinyal genişliği RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Zamanlayıcı_azami giriş sinyal genişliği INA, RESET, INHIBIT, BATCH, RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Ortam sıcaklığı -10 - 55℃, depolama: -25 - 65℃
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH