CT6S-1P2T 48X48mm 24VAC/24-48VDC Dokunmatik Tuşlu Sayıcı-Zamanlayıcı
Stok Kodu
CT6S-1P2T
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Gösterim yöntemi : 6-hane 7-segment LED
  • Çalışma yöntemi : Sayıcı: Yukarı sayım, Aşağı sayım, Aşağı/yukarı sayım
    Zamanlayıcı: Yukarı sayım, Aşağı sayım
  • Terminal : Terminal bloğu
  • Besleme : 24VAC~ 50/60Hz, 24-48VDC
  • Koruma yapısı : IP65(ön panel)
Terminal Terminal bloğu
Zaman işlevi Enerjide başlama
Sinyalde başlama
Harici Besleme Azami 12VDC  ±10%, 100mA
Sinyal Giriş yöntemi Gerilim giriş (PNP), Gerilim yok giriş (NPN)
Azami Sayım Hızı 1, 30, 1k, 5k, 10k [cps]
Azami sinyal genişliği 1ms/20ms
Hafıza koruma Yaklaşık 10 yıl
Kontrol çıkışı_Türü 1 setli
Kontrol çıkışı_Röle SPDT (1c): 1
Haberleşme Çıkışı RS485
Koruma yapısı IP65(ön panel)
Sayıcı_sayım aralığı -99999 - 999999
Sayıcı_Skalası Ondalık nokta - beşinci hane
Sayıcı_azami giriş sinyal genişliği RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Zamanlayıcı_azami giriş sinyal genişliği INA, INH, RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Ortam sıcaklığı -10 - 55℃, depolama: -25 - 65℃
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH