CT6S-2P2 48X48mm 24VAC/24-48VDC Dokunmatik Tuşlu Sayıcı-Zamanlayıcı
Stok Kodu
CT6S-2P2
*332,78 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Özellikler
Dizi
CTS
Basamak
6
Preset
Çift Preset
Genişlik
48 mm
Yükseklik
48 mm
Uzunluk
90 mm
Güç Kaynağı
24-48 VDC / 24VAC
İzin verilen Gerilim Aralığı
Güç kaynağı 90 ~% 110
Güç Tüketimi
Gösterge Tek ön ayarlı: Yaklaşık.5 W, Çift ön ayarlı: Yaklaşık.6 W
Gösterge: Yaklaşık.9 VAC, Tek ve Çift ön ayarlı: Yaklaşık.10 VAC
Hız Sayma
1 cps
30 cps
5 kcps
0 kcps
10 kcps
Prescale Aralığı
Min.Giriş Sinyal Genişliği Sayacı Sıfırlama
Seçilebilir 1 ms veya 2 ms: Reset girişi
Min.Giriş Sinyal Genişliği Timer Reset
INA, ENGELLEME, RESET: Seçilebilir 1 ms veya 20 ms
Giriş
Gerilim girişi.Hayır gerilim girişi (PNP, NPN seçilebilir)
[Voltaj girişi] Giriş empedansı: 5.4 kohm, "H" level: 5 - 30 VDC, "L" düzeyi: 0-2 VDC
kısa devresi [gerilim girişi Hayır] Empedans - Max .1 k, kısa devre de artık gerilim: açık-devre Max 2 VDC, Empedans: Dk.l00 kohm
One-Shot Çıktı
10 ms
100 ms
1000 ms
200 ms
2000 ms
50 ms
500 ms
İletişim Çıktı
Çift ön ayarlı tipi: SPST (1a), ilk çıkış / ikinci çıkış için
İletişim Kapasite
NC: rezistif yükte 250 VAC 2 A
NO: 250 VAC 3 rezistif yükte
Solid State Çıktı
Çift ön ayar tipi: 1 NPN açık kollektör
Solid-State Kapasite
Max.100 mA
Max.30 VDC
Bellek koruyun
10 yıl (uçucu olmayan yarı iletken bellek kullanırken)
Harici Sensör Güç
12 VDC 10%, Max ±.100 mA
Zaman Doğruluğu (Tekrar Hata)
ON start Güç: Max.. 0.05 sn ± 0.01% ±
Sinyal başlar: Max.0,01% 0,03 sn ±.
Zaman Doğruluğu (Set Hata)
Zaman Doğruluğu (Voltaj Hatası)
Zaman Doğruluğu (Sıcaklık Hata)
CT Serisi yeni dahil edilen RS485 haberleşme işleviyle bilgisayar aracılığı ile parameter ayarı yapılmasına ve değer izlenmesine imkan sunar hale geldi. Buna ek olarak, kullanıcı rahatlığını artırmak için ölçekleme değeri 6 haneye kadar genişletildi. 5A’e artırılan kontak kapasitesi ve yeni tasarımlı ön paneli YENİ CT Serisinin diğer özellikleridir. (Not: Mevcut CT serisi üretimi sona erecektir.)
özellikler
1. Güncellenmiş özellikler
  • 5A’e yükseltilen kontak kapasitesi(Eski modeler 3A)(CTS,CTM)