DPU32D-500N 3 Faz 500A 220VAC Tristörlü Güç Kontrol Cihazı
Stok Kodu
DPU32D-500N
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
STOK SORUNUZ 3-6 HAFTA TESLİM
Hızlı, Doğru& Hassas Kontrol için Tam Çözüm
Ana Özellikler
  • Yüksek hızlı CPU ile hızlı cevap hızı ve yüksek doğruluk
  • RMS ölçümü ile doğru geribildirimli kontrol (statik akım/statik gerilim/statik güç)
  • Yerleşik hızlı sigorta sayesinde dahili devreyi korur
  • Uzaktan izleme  ve uzaktan denetim için  RS485 haberleşme ile Modbus RTU protokolünü destekler
  • Özelleştirilebilir 6 dijital giriş
  • Çoklu denetim giriş sinyali girişini destekler (akım, gerilim, potansiyometre, vb)
  • Denetim bölümünün ayrı olarak kurulumuna imkan sağlar
Sipariş Bilgileri:
tristorlukontrol/tristorlu-guc-kontrol-cihazi-siparis
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Teknik Özellikler
Serisi
DPU
Faz sayısı
1 fazlı
3 fazlı
Besleme
110VAC / 220VAC / 380VAC / 440VAC (FAN ve güç kontrolü 220VAC, 50/60Hz ayrı olarak)
Onaylı besleme gerilimi
Anma geriliminin % 90-110
Anma geriliminin % 85-115
Anma frekansı
50 / 60Hz (otomatik tanıma), izin verilen frekans aralığı: ±2Hz
Asgari yük akımı
1:00 AM
Çıkış aralığı
Faz kontrolü: % 5-98, Z.C. denetimi: %0-100
Kontrol yöntemi1
• Saykıl kontrolü(Z.C.): sabit saykıl kontrolü, değişken saykıl kontrolü
• ON/OFF kontrol(Z.C.)
Yük
• Faz kontrolü: rezistif yük, endüktif yük
• ON/OFF, saykıl kontrolü: rezistif yükü
Güç tüketimi
Azami 7W FAN çalışma gücü hariç)
Azami 10W (FAN çalışma gücü hariç)
Görüntüleme yöntemi
• Görüntüleme değeri ve SV ekran: 7kısım 4basamak
• Durum ekranı: 4LED
• Durum ekranı: 6LED
• Ekran değeri yüzdesel gösterimi: 11LED Çubuk
Çıkış doğruluğu
• Normal kontrol: Nominal gerilim tam skalada% ±10içinde
Ayar yöntemi
Ön tuşlar ile, iletişim ile
Kumanda girişi
• Manuel: 10 kΩ VR dahili, 3-10 kΩ VR harici (azami 2 W)
Dijital input(DI)
OTOMATİK/MANUEL anahtarlama, çalıştır/durdur anahtarlama, sıfırlama, çıkışı tutma, SP ayarı (SP1-6)
Ekran içeriği
Kontrol girişi, yük gerilimi, yük akımı, yük gücü, yük direnci, besleme frekansı
Azami ekran çıkışı
Nominal gerilim/akım azami % 2.5
Seçime tabi çıkışlar
RS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi), [en fazla 32 birim]
Dielektrik kuvveti
1 dak. için 2000VAC, 50/60 Hz (giriş terminali ve güç terminali arasında).
Titreşim
2 saat süreyle her X, Y, Z yönlerinde (1 dakika süreyle) 5 - 55 Hz frekansta 0.75 mm genlik
Yalıtım direnci
Azami 200MΩ (megger ölçüm cihazı ile 500VDC’de)
Parazit dayanımı
Parazit simülatörü ile kare şeklinde parazit (darbe genişliği 1㎲) ±2 kV
Ortam
Ortam sıcaklığı
-10~ 50 °C, depolama:-20~ 80 °C
Ortam nemi
%5-90 RH
Onay
CE
Ürün ağırlığı
• A boyutu: 3.0 kg
• A boyutu: 6.5 kg
• B boyutu: 5.5 kg
• B boyutu: 11.5 kg
• C boyutu: 11.0 kg
• C boyutu: 20.0 kg
• D Boyutu: 17.5 kg
• D boyutu: 35.5 kg
※1. Değişken döngü denetimi yalnızca 1 fazlı model içindir.
※Ortam dayanımı değerleri, donma veya yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
Boyutlar
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-1
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-2
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-3
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-4
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-5
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-6
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-7
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-8
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-9
tristorlu-guc-kontrol-cihazi-10
 Bağlantı:
 tristorlu kotrol baglanti 1
 tristorlu kotrol baglanti 2
  • DI giriş anahtarı düşük akım için ve AÇIK olmalıdır. Direnç en fazla 20 ohm olmalıdır (kablo direnci dahil).
  • DI giriş terminalleri COM, DI-1-3, ÇALIŞTIR, OTOMATİK olarak mevcuttur.
  • 6, 11 bağlanırken, manuel olarak çalışır.
  • 6, 7, 11 bağlanırken otomatik olarak çalışır
tristorlu kotrol baglanti 4
 tristorlu kotrol baglanti 5
DPU32D-500N 3 Faz 500A 220VAC Tristörlü Güç Kontrol Cihazı Autonics DPU32D-500N 3 Faz 500A 220VAC Tristörlü Güç Kontrol Cihazı ürününü ve Tristör Üniteleri kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. DPU32D-500N