E2B-M30KS15-WP-B1-2M M30 PNP/NO 2M Kablolu İndüktif Sensör OMRON
Satış Fiyatı
1.636,38 TL
(Kdv Dahil)
Kategori
Marka
Stok Kodu
E2B-M30KS15-WP-B1-2M
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
E2B-M30KS15-WP-B1 2M Omron, M30 PNP/NO 15mm algılama düz kafa, 2m kablolu kısa gövdeli indüktif sensör.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ OMRON İndüktif PNP / NO 0...15mm 10...30V DC M30 2M Kablolu IP67 200mA -25...70°C Düz Kafa 1000Hz PirinçTeknik DökümanE2B-M12KS04-WP-B1 Omron, M12 4mm PNP NO indüktif sensör.