E40H8-100-3-T-24 40mm Delik Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E40H8-100-3-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • hat sürücü çıkışı 12-24VDC güç kaynağı
  • dar alanlara kolay kurulum
  • eylemsizlik Küçük momenti
  • Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±% 5
  • Çeşitli çıkış tipi
e40-40mm-milli-enkoder
 Özellikler
Aksesuar
Dirsek
İzin verilen Devrim
Max. 5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Akım Tüketimi
Max. 60 mA (yükün kesilmesi)
Hat sürücü çıkışı: Max. 50mA (yük kopukluk)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max. 0.1mm, Thrust: Max. 0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min. 100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max. 40g - cm ² (2 x 10 -6 kg • m 2 )
Model
ø 40 mm Hollow Tipi Encoder (Artımsal Tip)
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (KEK standart)
Cevabı Frekans
Max. 180 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max. 2 kgf, Thrust: Max. 1 kgf
Şok
Max. 50G
Tork Başlangıç
Max. 50GF - cm (0.005N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max. 1ms'ye
Çap
Ø 40mm
Tip
Hollow Türü
Hollow Çap
8 mm (Standart)
Çözünürlük (P / R)
100
Çıkış Faz
A, B, Z (standart)
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC
Bağlantı
Normal
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
40mm delik milli artımlı enkoder