E40HB10-1000-6-L-5 40mm Oyuk Milli 5VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E40HB10-1000-6-L-5
*627,25 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • hat sürücü çıkışı 12-24VDC güç kaynağı
  • dar alanlara kolay kurulum
  • eylemsizlik Küçük momenti
  • Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±% 5
  • Çeşitli çıkış tipi
e40-40mm-milli-enkoder
Özellikler
Aksesuar Dirsek
İzin verilen Devrim Max. 5000 rpm
Ortam Nemi 35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı -10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Akım Tüketimi Max. 60 mA (yükün kesilmesi)
Hat sürücü çıkışı: Max. 50mA (yük kopukluk)
Mil Pozisyon sapması Radyal: Max. 0.1mm, Thrust: Max. 0.2mm
Dielektrik Dayanım 750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci Min. 100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik Max. 40g - cm ² (2 x 10 -6 kg • m 2 )
Model ø 40 mm Hollow Dahili Tip Encoder (Artımsal Tip)
Çıkış Faz Farkı A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma IP50 (KEK standart)
Cevabı Frekans Max. 180 kHz
Mil Yükleme Radyal: Max. 2 kgf, Thrust: Max. 1 kgf
Şok Max. 50G
Tork Başlangıç Max. 50GF - cm (0.005N - m)
Titreşim 2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz) Max. 0.5μs
Çap Ø 40mm
Tip Hollow Dahili Tip
Hollow Çap 10 mm
Çözünürlük (P / R) 1000
Çıkış Faz A,-A, B, B-, Z, Z-
Çıktı Çizgi Sürücüsü
Güç Kaynağı 5 VDC
Bağlantı Normal
Kablo Ø 5mm, 8P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
40mm oyuk milli artımlı enkoderler