E40S6-100-3-T-24 40mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E40S6-100-3-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Aksesuar
Ø 6 mm Bağlama
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Model
ø 40 mm Şaft Tipi Encoder (Artımsal Tip)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.0.5μs
Çap
40 mm
Şaft Çapı
6 mm (Standart)
Çözünürlük (P / R)
3600
Çıkış Faz
A,-A, B, B-, Z, Z-
Çıktı
Çizgi Sürücüsü
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo
Ø 5mm, 8P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
E40S6-100-3-T-24 40mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder Autonics E40S6-100-3-T-24 40mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder ürününü ve E40S6 Serisi ø40mm Artımlı Enkoder kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. E40S6-100-3-T-24