E40S6-1000-6-L-5 40mm Milli 5VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E40S6-1000-6-L-5
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Aksesuar
Ø 6 mm Bağlama
İzin verilen Devrim
Max.5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Akım Tüketimi
Max.60 mA (yükün kesilmesi)
Hat sürücü çıkışı: Max.50mA (yük kopukluk)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max.0.1mm, Thrust: Max.0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max.20g - cm ² (2 x 10-6kg • m2)
Model
ø 40 mm Şaft Tipi Encoder (Artımsal Tip)
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (KEK standart)
Cevabı Frekans
Max.180 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max.2 kgf, Thrust: Max.1 kgf
Şok
Max.50G
Tork Başlangıç
Max.20GF - cm (0.002N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.0.5μs
Çap
40 mm
Şaft Çapı
6 mm (Standart)
Çözünürlük (P / R)
3600
Çıkış Faz
A,-A, B, B-, Z, Z-
Çıktı
Çizgi Sürücüsü
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo
Ø 5mm, 8P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
E40S6-1000-6-L-5 40mm Milli 5VDC Artımlı Enkoder Autonics E40S6-1000-6-L-5 40mm Milli 5VDC Artımlı Enkoder ürününü ve E40S6 Serisi ø40mm Artımlı Enkoder kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. E40S6-1000-6-L-5