E40S8-1024-3-T-24 40mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E40S8-1024-3-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • hat sürücü çıkışı 12-24VDC güç kaynağı
  • dar alanlara kolay kurulum
  • eylemsizlik Küçük momenti
  • Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±% 5
  • Çeşitli çıkış tipi
e40-40mm-milli-enkoder
 Özellikler
Aksesuar
Ø 8 mm Bağlama
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Akım Tüketimi
Max. 60 mA (yükün kesilmesi)
Hat sürücü çıkışı: Max. 50mA (yük kopukluk)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max. 0.1mm, Thrust: Max. 0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min. 100 MQ (500 VDC)
Model
ø 40 mm Şaft Tipi Encoder (Artımsal Tip)
Cevabı Frekans
Max. 180 kHz
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max. 1ms'ye
Çap
40 mm
Şaft Çapı
8 mm
Çözünürlük (P / R)
1
Çıkış Faz
A, B
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Kablo Bağlantısı
Normal
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
40mm milli artımlı enkoderler