E50S8-1000-3-T-1 50mm Milli 5-30VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E50S8-1000-3-T-1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
E50S8-1000-3-T-24 50mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Özellikler
Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±5%Açı, Konum, Devre, Hız, Hızlanma, Mesafe ölçebilme
Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±5%
Uygun maliyetli
Kablo konektörlü modellerin (Opsiyonel model "-C") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
Arka konektörlü modellerin (Opsiyonel model "-CR") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
Yan konektörlü modellerin (Opsiyonel model  "-CS") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
24VDC Line driver (HTL) çıkışlı modeller için telefonla danışınız.
100,360,500 pals totempole çıkışlı enkoderler 3-T-1 kodu ile (5-24VDC) satılmaktadır.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
50mm milli artımlı enkoderler
Görünüm
Model
Çözünürlük(P/R)*
Delik Çapı
Çıkış Fazları
Çıkış
Çalışma
Gerilimi
e50s-50mm-milli-artimli-enkoder
E50S8-X-2-T-[5, 24]
Ø8mm
A,B
Totem
pole
1:
5-24VDC
5:
5VDC