E50S8-1024-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E50S8-1024-3-T-1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Mil dış çapı : Ø8mm
Azami Tepki frekansı : 300kHz
Azami izin verilen devir : 5000rpm
Başlama torku : Azami 70gf.cm Azami 0.00686N.m
Çözünürlük : 1024PPR
Kontrol çıkışı : totempol
Besleme : 5-24VDC
Bağlantı türü : Arkadan Kablolu
Koruma yapısı : IP50
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapı Ø8mm
Azami Tepki frekansı 300kHz
Çözünürlük 1024PPR
Çıkış fazı A, B, Z
Kontrol çıkışı totempol
Besleme 5-24VDC
Bağlantı türü Arkadan Kablolu
Koruma yapısı IP50
Onay
Ortam sıcaklığı -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi %35-85 RH, depolama: %35-90 RH
Aksesuar Ø8mm kaplin, Braket
Ağırlık Yaklaşık 363g yaklaşık 275g
[Azami tepki devrimi (rpm) = Azami tepki sıklığı / Çözünürlük × 60sn]
Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
E50S8-1024-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Enkoder Autonics E50S8-1024-3-T-1 50mm Milli 5-24VDC Artımlı Enkoder ürününü ve Milli Artımlı Enkoderler kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. E50S8-1024-3-T-1