E50S8-1500-3-T-24 50mm Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E50S8-1500-3-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Açı, Konum, Devre, Hız, Hızlanma, Mesafe ölçebilme
  • Güç kaynağı: 5VDC, 12-24VDC ±5%
  • Uygun maliyetli
Özellikler
Aksesuar
Ø 8 mm Bağlama
İzin verilen Devrim
Max.5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Yaklaşık.Birim Ağırlık
275 g
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max.10mA, çıkış voltajı: Dk.(Güç kaynağı-3.0) VDC
Düşük - Yük akımı: Max.30mA, artık gerilim: Maks.0.4VDC
Akım Tüketimi
Max.80 mA (yükün kesilmesi)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max.0.1mm, Thrust: Max.0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max.80g - cm ² (8 x 10-6kg • m2)
Model
ø 50 mm Şaft Tipi Artımlı Rotary Encoder
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (IEC standardı)
Cevabı Frekans
Max.300 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max.10 kgf, Thrust: Max.2.5 kgf
Şok
Max.75G
Tork Başlangıç
Max.70gf - cm (0.007N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.1ms'ye
Çap
50 mm
Şaft Çapı
8 mm
Çözünürlük (P / R)
1500
Çıkış Faz
A, B, Z (standart)
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Kablo Bağlantısı
Normal
50mm milli artımlı enkoderler
Görünüm
Model
Çözünürlük(P/R)*
Delik Çapı
Çıkış Fazları
Çıkış
Çalışma
Gerilimi
e50s-50mm-milli-artimli-enkoder
E50S8-X-2-T-[5, 24]
Ø8mm
A,B
Totem
pole
1:
5-24VDC
5:
5VDC