E50S8-2048-3-T-1 5-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E50S8-2048-3-T-1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Mil dış çapı : Ø8mm
  • Azami Tepki frekansı : 300kHz
  • Azami izin verilen devir : 5000rpm
  • Başlama torku : Azami 70gf.cm(Azami 0.00686N.m)
  • Çözünürlük : 2048PPR
  • Kontrol çıkışı : totempol
  • Besleme : 5-24VDC
  • Bağlantı türü : Arkadan Kablolu
  • Koruma yapısı : IP50 (IEC standard)
Teknik özellik dosyaları Yazdır
Mil dış çapı Ø8mm
Azami Tepki frekansı 300kHz
Çözünürlük 2048PPR
Çıkış fazı A, B, Z
Kontrol çıkışı totempol
Besleme 5-24VDC
Bağlantı türü Arkadan Kablolu
Ortam sıcaklığı -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi %35-85 RH, depolama: %35-90 RH
Aksesuar Ø8mm kaplin, Braket
Ağırlık Yaklaşık 363g(yaklaşık 275g)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
E50S8-2048-3-T-1 5-24VDC Artımlı Enkoder Autonics E50S8-2048-3-T-1 5-24VDC Artımlı Enkoder ürününü ve E50S Serisi ø50mm Çaplı Şaft Tipi Artımlı Enkoder kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. E50S8-2048-3-T-1