E58HB12-5000-6-L-5 58mm Oyuk Milli 5VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E58HB12-5000-6-L-5
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
E58 serisi Ø58mm mutlak enkoderler ekonomik fiyatlar ve 8000 palse kadar hassas algılama ile yüksek güvenirlik sunmaktadır. Ek olarak ön yüzdeki vidalı montaj sistemi daha kolay kurulum sağlamaktadır. Seride tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çeşitli modeller içermektedir.
Özellikler
  • Değişik modellerle çeşitli uygulamalar desteklenmektedir
  • Ön yüz vidalı montaj sistemi kullanım kolaylığı sağlamaktadır
Uygulama alanları
Makine yan sanayi ve ambalajlama makineleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
* Kablo konektörlü modellerin (Opsiyonel model "-C") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
*  Arka konektörlü modellerin (Opsiyonel model "-CR") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
* Yan konektörlü modellerin (Opsiyonel model  "-CS") fiyatları değişiktir. Telefonla danışınız.
* 24VDC Line driver (HTL) çıkışlı modeller için telefonla danışınız.
* [5, 24]: Kod seçerken sadece uygun voltajı belirtiniz. Sadece 5 veya sadece 24
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Uygulama örnekleri
e58h/e58h-delik-milli-artimli-enkoder
 Özellikler
Aksesuar
Parantezi Tespit
İzin verilen Devrim
Max. 5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Yaklaşık. Birim Ağırlık
270 g
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max. 10mA, çıkış voltajı: Dk. (Güç kaynağı-3.0) VDC
Düşük - Yük akımı: Max. 30mA, artık gerilim: Maks. 0.4VDC
Akım Tüketimi
Max. 80 mA (yükün kesilmesi)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max. 0.1mm, Thrust: Max. 0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min. 100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max. 15g - cm ² (1.5 x 10 -6 kg • m 2 )
Model
Dahili Tip Incremental Rotary Encoder ø 58 mm Hollow
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (IEC standardı)
Cevabı Frekans
Max. 300 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max. 10 kgf, Thrust: Max. 2.5 kgf
Şok
Max. 75G
Tork Başlangıç
Max. 90gf - cm (0.009N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Çap
Ø 58mm
Tip
Hollow Dahili Tip
Hollow Çap
Ø 12mm
Çözünürlük (P / R)
1
Çıkış Faz
A, B
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo Bağlantısı
Normal
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
58mm Oyuk milli artımlı enkoderler