E58SC10-1024-6-L-5 58mm Kelepçeli Milli 5VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E58SC10-1024-6-L-5
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
E58 serisi Ø58mm mutlak enkoderler ekonomik fiyatlar ve 8000 palse kadar hassas algılama ile yüksek güvenirlik sunmaktadır. Ek olarak ön yüzdeki vidalı montaj sistemi daha kolay kurulum sağlamaktadır. Seride tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çeşitli modeller içermektedir.
Özellikler
  • Değişik modellerle çeşitli uygulamalar desteklenmektedir
  • Ön yüz vidalı montaj sistemi kullanım kolaylığı sağlamaktadır
Uygulama alanları
Makine yan sanayi ve ambalajlama makineleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
Uygulama örnekleri
e58h/e58h-delik-milli-artimli-enkoder
Özellikler
Aksesuar
Ø 10 mm Bağlama
İzin verilen Devrim
Max.5000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 º C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 º C
Yaklaşık.Birim Ağırlık
310 g
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max.- 20mA, Çıkış voltajı: Dk.2.5VDC
Düşük - Yük akımı: Max.20mA, Kalıntı: Max.0.5VDC
Akım Tüketimi
Max.50 mA (yükün kesilmesi)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max.0.1mm, Thrust: Max.0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max.15g - cm ² (1.5 x 10-6kg • m2)
Model
ø 58 mm Mil Mengene Tipi Artımlı Rotary Encoder
Çıkış Faz Farkı
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Koruma
IP50 (IEC standardı)
Cevabı Frekans
Max.300 kHz
Mil Yükleme
Radyal: Max.10 kgf, Thrust: Max.2.5 kgf
Şok
Max.75G
Tork Başlangıç
Max.40gf - cm (0.004N - m)
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.0.5μs
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Çap
58 mm
Şaft Tipi
Şaft Sıkıştırma Türü
Şaft Çapı
Ø 10mm
Çözünürlük (P / R)
1024
Çıkış Faz
A,-A, B, B-, Z, Z-
Çıktı
Çizgi Sürücüsü
Güç Kaynağı
5 VDC
Kablo
Ø 5mm, 8P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Kablo Bağlantısı
Normal
58mm Kelepçeli milli artımlı enkoderler