E58SC10-360-3-T-24 58mm Kelepçeli Milli 12-24VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
E58SC10-360-3-T-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
E58 serisi Ø58mm mutlak enkoderler ekonomik fiyatlar ve 8000 palse kadar hassas algılama ile yüksek güvenirlik sunmaktadır. Ek olarak ön yüzdeki vidalı montaj sistemi daha kolay kurulum sağlamaktadır. Seride tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çeşitli modeller içermektedir.
Aksesuar
Ø 10 mm Bağlama
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max.10mA, çıkış voltajı: Dk.(Güç kaynağı-3.0) VDC
Düşük - Yük akımı: Max.30mA, artık gerilim: Maks.0.4VDC
Akım Tüketimi
Max.80 mA (yükün kesilmesi)
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Model
ø 58 mm Mil Mengene Tipi Artımlı Rotary Encoder
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max.1ms'ye
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Çap
58 mm
Şaft Çapı
Ø 10mm
Çözünürlük (P / R)
360
Çıkış Faz
A, B, Z (standart)
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC
Kablo
Ø 5mm, 5P, Uzunluk: 2m, Shield kablo
Kablo Bağlantısı
Normal
58mm Kelepçeli milli artımlı enkoderler