Enda EDT2412A-24-R NTC 24VAC/DC Defrost Kontrol Cihazı 77x35
Stok Kodu
EDT2412 24-RS
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Enda Defrost Kontrol Cihazı Bilgileri
EDT2412-24-R
Dijital Defrost Termostat
Enda Defrost Kontrol Cihazı Özellikleri
Gösterge ve Tuş Takımı
Sıcaklık Göstergesi 4 hane, 12,5mm, 7 parçalı kırmızı LED
Tuş Takımı Mikro switch
Kutu
Ebat G77xY35xD61 mm
Montaj Şekli Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
Ağırlık Yaklaşık 190 gram (ambalajlı olarak)
Elektriksel Özellikler
Güç Tüketimi 5VA
Bağlantı 2.5mm²lik soketli klemens
Besleme Voltajı 230V AC+%10-%20,50/60Hz veya 12V AC/DC±%10 veya 24V AC /DC ±%10
Bilgi Koruma EEPROM (minimum 10 Yıl)
Giriş NTC
Duyarlılık 0.1ºC
Skala -60.0...+150.0ºC
Doğruluk ±1ºC
Zaman Doğruluğu ±%1
Çıkışlar
Kompresör Röle Çıkışı EDT 2412-X-R için; Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC
Aydınlatma Röle Çıkışı EDT 2412-X-R için; Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO