Enda EI7041 SM-08 9-30VDC/7-24VAC Dijital Gösterge 72x72
Stok Kodu
EI7041 SM-08
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Kontaklı Dijital Gösterge Bilgileri
Kontaklı Dijital Gösterge Özellikleri
Gösterge ve Tuş Takımı
Sayısal Gösterge : 4 hane, 14 mm, 7 parçalı kırmızı LED
Tuş Takımı : Mikro switch
Kutu
Kutu şekli : Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
Ebat : G72xY72xD97 mm
Ağırlık : Yaklaşık 350 gram (ambalajlı olarak)
Elektriksel Özellikler
Giriş Empedansı : 0...1V ve 0...10V için 11k? (giri? terminaline en fazla -2 ila 30V uygulanabilir)
0...20mA ve 4...20mA için 5k? (giri? terminaline en fazla 50mA uygulanabilir)
Besleme Voltajı : 9-30Vdc / 7-24Vac ±%10 SMPS modül
Doğruluk : ±%0.5 (tam skalanın)
Çalışma Sıcaklığı : °C 0...50 °C
Bağlantı : 2.5 mm²lik soketli klemens
Ölçüm Aralığı : 0...1V için maksimum 1.1V
0...10V için maksimum 14V
0...20mA ve 4...20mA için maksimum 25mA
Güç Tüketimi : 7VA
Bilgi Koruma : EEPROM (minimum 10 yıl)
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı : 1 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO
Alarm Çıkışı : 1 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO
Sensör Besleme Çıkışı : 8Vdc, 12Vdc, 24Vdc maksimum 50mA (regüleli)