Enda EPV742 SM Programlanabilir AC/DC Voltmetre  SM 9-30VDC/7-24VAC 72x72
Stok Kodu
EPV742 SM
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Voltmetre Bilgileri
Voltmetre Özellikleri
Gösterge ve Tuş Takımı
Gerilim Göstergesi :
4 hane, 14.2mm, 7 parçalı kırmızı LED
Tuş Takımı : Mikro siviç
Kutu
Ağırlık :
Yaklaşık 350 gram (ambalajlı olarak)
Ebat : G72xY72xD97 mm
Kutu Şekli : Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı : 230Vac +%10 -%20, 50/60Hz
24Vac ±%10, 50/60Hz
9-30Vdc / 7-24Vac ±%10 SMPS modül
Bağlantı : 2.5 mm²lik soketli klemens
Doğruluk : AC : ±%1(tam skalanın) (kare dalga için ±%2)
DC : ±%1(tam skalanın)
RMS : ±%1(tam skalanın) (kare dalga için ±%2)
Güç Tüketimi : 7VA
Bilgi Koruma : EEPROM (minimum 10 Yıl)
Duyarlılık : 0.1V(-100V ile 100V arası giriş değerleri için)
1V (-100V tan küçük veya 100V tan büyük giriş değerleri için)
Frekans Aralığı : DC, 10Hz-200Hz (kare dalga için 10Hz-70Hz)
Çalışma Sıcaklığı : °C 0...50 ºC
Çıkışlar
Alarm Çıkışı : 1 röle:250Vac, 8A (rezistif yük için), NO+NC (siparişte belirtilmeli)
Girişler
Giriş Aralığı :
-500V...500V (1250V peak ve üzeri gerilimlerde cihazda hasar oluşur)
Giriş Empedansı : 870kOhm