ENH-100-2-T-5 El Çarkı 5VDC Artımlı Enkoder
Stok Kodu
ENH-100-2-T-5
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Terminal bağlantı tipi
  • Güç kaynağı : 5VDC ±5%, 12-24VDC ±5%
Özellikler
Model
Artımlı Manuel Kolu Türü Rotary Encoder
Çözünürlük (P / R)
25
Clickstopper Pozisyon
Normal "H"
Çıktı
Totem
Güç Kaynağı
5 VDC
Uzunluk
67.2 mm
Çıkış Faz Görünüm
A, B
Çıkış Faz Farkı Görünüm
A ve B faz arasındaki çıkışı: T / 4 ± T / 8 (A fazının T = 1 döngü)
Kontrol Çıkışı
Yüksek - Yük akımı: Max. 10mA, çıkış voltajı: Dk. (Güç kaynağı-1.5) VDC
Düşük - Yük akımı: Max. 30mA, artık gerilim: Maks. 0.4VDC
Tepki Süresi (Rise / Güz)
Max. 1ms'ye
Cevabı Frekans
Max. 10 kHz
Akım Tüketimi
Max. 40 mA (yükün kesilmesi)
İzolasyon Direnci
Min. 100 MQ (500 VDC)
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
Bağlantı
Terminal blok tipi
Tork Başlangıç
Max. 1kgf - cm (0.098N - m)
Mil Yükleme
Radyal: 2 kgf, Thrust: 1 kgf
İzin verilen Devrimi 1
Max. 600 rpm
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Şok
Max. 50G
Ortam Sıcaklığı
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH