EP50S8-1024-2F-P-24 50mm Milli 12-24VDC Mutlak Enkoder
Stok Kodu
EP50S8-1024-2F-P-24
*579,12 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Sıkıştırılmış boyutta 50mm dış çap
  • Çeşitli çıkış kodu: BCD, İkili, Gray kodu (İsteğe bağlı)
  • Çeşitli çözünürlük (720/1024 parça)
  • IP64 (Kısmen su geçirmez, yağ geçirmez)
Uygulamalar
ep50s-50mm-milli-mutlak-enkoder
Özellikler
Aksesuar
Kavrama
montaj aparatı
İzin verilen Devrim
Max.3000 rpm
Ortam Nemi
35 ~% 85 RH, Depolama: 35 ~ 90% RH
Ortam Sıcaklığı
-10 ~ 70 ° C (donma olmayan durumda), Saklama: -25 ~ 85 ° C
Akım Tüketimi
Max.100 mA (yükün kesilmesi)
Mil Pozisyon sapması
Radyal: Max.0.1mm, Thrust: Max.0.2mm
Dielektrik Dayanım
750 VAC 50/60 (tüm terminaller ve vaka arasında) 1 dakika boyunca Hz
İzolasyon Direnci
Min.100 MQ (500 VDC)
Rotor Eylemsizlik
Max.40g - cm ² (4 x 10-6kg • m2)
Model
ø 50 mm Şaft Tipi Mutlak Rotary Encoder
Koruma
IP64 (IEC standardı)
Cevabı Frekans
Max.35 kHz
Mil Yükleme
Radyal: 10 kgf, Thrust: 2.5 kgf
Şok
Max.50G
Tork Başlangıç
Max.40gf - cm (0.004N - m)
Titreşim
2 saat süre ile, X, Y, Z yönleri her biri 10 ~ 55 Hz frekansta 1.5mm genlik
Çap
Ø 50mm
Şaft Çapı
Ø 8mm
Çözünürlük (P / R)
1024
Çıkış Kodu
İkili Kod
Döner Yön
CW yönünde çıkış değer artış
Kontrol Çıkışı
PNP açık kolektör çıkışı
Güç Kaynağı
12 - 24 VDC
Kablo
15P, Ø 7mm, Uzunluk: 2m, Shield kablo
EPM 50mm çok turlu mutlak enkoderler