ET2411-024-08 24VAC/DC Termostat 77x35
Stok Kodu
ET2411-024-08
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Enda Dijital Termostat Özellikleri
Gösterge ve Tuş Takımı
Tuş Takımı : Mikro switch
Sıcaklık Göstergesi : 4 hane, 12 mm, 7 parçalı sarı LED
Kutu
Ebat : G77xY35xD70 mm
Kutu şekli : Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
Ağırlık : Yaklaşık 205 gram (ambalajlı olarak)
Elektriksel Özellikler
Skala : -60.0...150.0ºC
Duyarlılık : 0.1ºC
Bilgi Koruma : EEPROM (minimum 10 Yıl)
Bağlantı : 2.5 mm²lik soketli klemens
Güç Tüketimi : 3VA
Doğruluk : ±1ºC
Besleme Voltajı : 24Vac/dc ±%10, 50/60Hz
Giriş : NTC
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı : 1 röle: 250Vac, 8A (rezistif yük için), NO+NC