ET7420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 72x72mm
Stok Kodu
ET7420 230VAC-RS
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
    • Seçilebilir çift set değeri girebilme
    • Seçilebilir termokupl tipleri
    • PID parametrelerinin otomatik hesaplanması (SELF TUNE)
    • Üç farklı özellik atanabilen dijital giriş
    • Üç farklı özellik atanabilen F fonksiyon tuşu
    • Soft-Start özelliği
    • Seçilebilir SSR kontrol çıkışı
    • İkinci Alarm ya da sıcaklık kontrol çıkışı olarak kullanılabilen C/A2 röle çıkışı
    • Birinci Alarm çıkışı veya PID soğutma çıkışı olarak kullanılabilen A1 role çıkışı
    • Seçilebilir Isıtma/Soğutma kontrolü
    • Giriş için Offset özelliği
    • Prob arızası durumunda röle konumlarını seçebilme veya periyodik ve otomatik periyoduk çalışma
    • EN standartlarına göre CE markalı
    Çevresel ÖzelliklerOrtam/Depolama Sıcaklığı0...50 ºC / -25...70 ºCBağıl Nem31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışırKoruma SınıfıEN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20YükseklikEn çok 2000mElektriksel ÖzelliklerBesleme Voltajı230V AC +%10 -%20 veya 24V AC ±%10, 50/60Hz
    Fe-Const (J) termokupl -30...600 °C / -30.0...600.0 °C
    NiCr-Ni (K) termokupl -30...1300 °C / -30.0...-999.9 °C
    Fe-CuNi (L) termokupl -30...600 °C / -30.0...-600.0 °C
    Cu-CuNi (T) termokupl -30...400 °C / -30.0...-400.0 °C
    Pt10Rh-Pt (S) termokupl -40...1700 °C
    Pt13Rh-Pt(R) termokupl -40...1700 °C
    Doğruluk±%0.5 (tam skalanın) ±1 hane (termokupl için), ±%0.2 (tam skalanın) ±1 hane (Pt-100 rezistans termometre için)Hat DirenciEn çok 100ohmÇıkışlarC/A2 ÇıkışıRöle: 250V AC, 2A (rezistif yük için), NO+NC kontrol veya Alarm2 çıkışı olarak seçilebilirA1 ÇıkışıRöle: 250V AC, 2A ( rezistif yük için), NO (Alarm1 ve Soğutma kontrol çıkışı olarak seçilebilir)SSR Çıkışı24V, 20mARöle ÖmrüYüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 2A rezistif yükte 300.000 anahtarlamaKontrolKontrol BiçimiTek set-değer ve alarm kontrolüKontrol YöntemiOn-Off, P, PI, PD, PID (seçilebilir)A/D Dönüştürücü12 bitÖrnekleme Zamanı100msOransal Band%0.0 ile %100.0 arasında ayarlanabilir. Pb=%0.0 ise On-Off kontrol seçilirKontrol Periyodu1 ile 250 saniye arasında ayarlanabilirHisterisiz1 ile 50 °C/F arasında ayarlanabilirÇıkış GücüSet değerindeki oran %0 ile %100 arasında ayarlanabilirKutuMontaj ŞekliSıkıştırılarak panoya yerleştririlrEbatG72xY72xD97 mmAğırlıkYaklaşık 400g (ambalajlı olarak)Kutu MalzemeleriKendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
    Dijital : Evet
    Besleme Voltajı : 230 VAC
    Kontrol Çıkışı : Röle, SSR
    Kontrol Yöntemi : PID, On-OFF
    Sensör Tipi : PT-100, Fe-Const (J), NiCr-Ni (K), Pt10Rh (S), Pt13Rh (R)
    Haberleşme : RS485
    Ebatlar : G72xY72xD97
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ET7420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 72x72mm Enda ET7420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 72x72mm ürününü ve Sıcaklık Kontrol Cihazları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. ET7420 230VAC-RS