ET9420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 96x96mm
Stok Kodu
ET9420 230VAC-RS
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
PDF DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ
    • Seçilebilir çift set değeri girebilme
    • Seçilebilir termokupl tipleri
    • PID parametrelerinin otomatik hesaplanması (SELF TUNE)
    • Üç farklı özellik atanabilen dijital giriş
    • Üç farklı özellik atanabilen F fonksiyon tuşu
    • Soft-Start özelliği
    • Seçilebilir SSR kontrol çıkışı
    • İkinci Alarm ya da sıcaklık kontrol çıkışı olarak kullanılabilen C/A2 röle çıkışı
    • Birinci Alarm çıkışı veya PID soğutma çıkışı olarak kullanılabilen A1 role çıkışı
    • Seçilebilir Isıtma/Soğutma kontrolü
    • Giriş için Offset özelliği
    • Prob arızası durumunda röle konumlarını seçebilme veya periyodik ve otomatik periyoduk çalışma
    • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel ÖzelliklerOrtam/Depolama Sıcaklığı0...50 ºC / -25...70 ºCBağıl Nem31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışırKoruma SınıfıEN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20YükseklikEn çok 2000mElektriksel ÖzelliklerBesleme Voltajı230V AC +%10 -%20 veya 24V AC ±%10, 50/60HzGüç Tüketimi5VABağlantıSoketli klemensSkalaPt-100 rezistans termometre -199.9...600.0 °C / -200...600 °C
Fe-Const (J) termokupl -30...600 °C / -30.0...600.0 °C
NiCr-Ni (K) termokupl -30...1300 °C / -30.0...-999.9 °C
Fe-CuNi (L) termokupl -30...600 °C / -30.0...-600.0 °C
Cu-CuNi (T) termokupl -30...400 °C / -30.0...-400.0 °C
Pt10Rh-Pt (S) termokupl -40...1700 °C
Pt13Rh-Pt(R) termokupl -40...1700 °C
Doğruluk±%0.5 (tam skalanın) ±1 hane (termokupl için), ±%0.2 (tam skalanın) ±1 hane (Pt-100 rezistans termometre için)Hat DirenciEn çok 100ohmÇıkışlarC/A2 ÇıkışıRöle: 250V AC, 2A (rezistif yük için), NO+NC kontrol veya Alarm2 çıkışı olarak seçilebilirA1 ÇıkışıRöle: 250V AC, 2A ( rezistif yük için), NO (Alarm1 ve Soğutma kontrol çıkışı olarak seçilebilir)SSR Çıkışı24V, 20mARöle ÖmrüYüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 2A rezistif yükte 300.000 anahtarlamaKontrolKontrol BiçimiTek set-değer ve alarm kontrolüKontrol YöntemiOn-Off, P, PI, PD, PID (seçilebilir)A/D Dönüştürücü12 bitÖrnekleme Zamanı100msOransal Band%0.0 ile %100.0 arasında ayarlanabilir. Pb=%0.0 ise On-Off kontrol seçilirKontrol Periyodu1 ile 250 saniye arasında ayarlanabilirHisterisiz1 ile 50 °C/F arasında ayarlanabilirÇıkış GücüSet değerindeki oran %0 ile %100 arasında ayarlanabilirKutuMontaj ŞekliSıkıştırılarak panoya yerleştririlrEbatG96xY96xD50 mmAğırlıkYaklaşık 400g (ambalajlı olarak)Kutu MalzemeleriKendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
Dijital : Evet
Besleme Voltajı : 230 VAC
Kontrol Çıkışı : Röle, SSR
Kontrol Yöntemi : PID, On-OFF
Sensör Tipi : PT-100, Fe-Const (J), NiCr-Ni (K), Pt10Rh (S), Pt13Rh (R)
Haberleşme : RS485
Ebatlar : G96xY96xD50
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ET9420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 96x96mm Enda ET9420 230VAC-RS PID Dijital Termostat 96x96mm ürününü ve Sıcaklık Kontrol Cihazları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. ET9420 230VAC-RS