ETM2432 24VAC/DC Dijital Zaman Rölesi 77x35
Stok Kodu
ETM2432-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Zamanlama kontrolü için çift kontak çıkışı
Harici start, reset ve gate girişi
Saat - dakika ve dakika - saniye gösterimi seçimi
Skala 0:01....99:59 dakika, 0:01....99:59 saat
Zaman arttırma ve eksiltme adımlarının isteğe göre ayarlanabilmesi
Aşağı yönde sayma
Ön panelden start ve stop imkanı
8 değişik uyarı sesi seçimi
Set değerine alt ve üst sınırları ayarlanabilir
EN standartlarına göre CE markalı
Kullanma Kılavuzu
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı0...50 ºC / -25...70 ºC
Bağıl Nem31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
Koruma SınıfıEN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
YükseklikEn çok 2000m
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı230V AC / 110V AC ±%10, 50/60Hz veya 24V AC ±%10, 50/60Hz veya 9-30V DC/7-24V AC, 50/60Hz
Güç Tüketimi7VA
BağlantıVidalı klemens
Skala99:59 dakika veya saat olarak seçilebilir
Duyarlılık1saniye
Zaman Doğruluğu±%1
Girişler
Start GirişiMekanik kontak (Minimum 50ms)
Gate GirişiMekanik kontak (Minimum 50ms)
Reset GirişiMekanik kontak (Minimum 50ms)
Çıkışlar
Kontrol Çıkışı OUT1, OUT22 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC
Röle ÖmrüYüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama