Isıso IMR0.4-200-0.1 Fren Direnci 100 Watt
Stok Kodu
IMR0.4-200-0.1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Teknik Özellikler
  • Model: Isıso IMR0.4-200-0.1
  • Voltaj (V): Tek Faz 220V
  • Motor Gücü (kW): 0.4 kW
  • Direnç (Ω): 200 Ω