LJ18A3-8-Z/BX Endüktif Mesafe Sensörü
Stok Kodu
LJ18A3-8-Z/BX
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
8mm mesafeden metal cisimleri algılamak için kullanılabilecek endüstriyel tipte sensördür. 10-30VDC gerilim ile çalışır.
LJ18A3-8-Z/BX
Tip:  İndüktif sensör Çıkış NPN
Sensör Çapı: 18mm
Algılama Mesafesi:  8mm
Besleme Gerilimi:  DC 6-36V
Çıkış Akımı:   300mA
Boyutlar:   6.5 x 3 cm
Kablo: DC 3 Tel ( Siyah, Kahve, Mavi)
Kablo uzunluğu:   105cm
Dış Materyal:  Plastik, alaşım
Net Ağırlık:   70g
Kablo Bağlantıları:
        Kahverengi: Besleme +
        Mavi: GND
        Siyah: Data Çıkışı
Paket içeriği:
 1 Adet E18-D80NK Kızılötesi Mesafe Sensör MZ80
    Model: LJ18A3-8-Z/BX
    Material: Plastic, Alloy
    Diameter of Head: approx.18mm
    Detecting Distance: approx.8mm
    Supply Voltage: DC 6-36V
    Current Output: 300mA