Loyka AWJ4-0200 Cırcır Başlı Dijital Torkmetre 200Nm
Satış Fiyatı
14.441,11 TL
(Kdv Dahil)
Kategori
Marka
Stok Kodu
AWJ4-0200
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Loyka AWJ4-0200 torkmetre ürünü; akıllıca tasarlanmış bir torkmetre cihazı olup, 200 Nm basınca kadar askı işleri ve cıvataları sıkma/çözme ve sıkılık kontrolü için harika bir ölçüm cihazıdır. Peak yani en yüksek değeri tutma (P) ve gerçek zamanlı değeri gösterme (T) ölçüm modlarına sahiptir.
Loyka AWJ4-0200 Torkmetre Özellikleri
- Cihazın tutma sapı dahil 535mm uzunluğundadır.
- Torkmetrenin 99 adede kadar kaydı hafızasında saklayabilme özelliği bulunmaktadır.
- Ayarlanabilir alarm aralığı 12 ile 200 Nm değerleri arasıdır.
- Ürün kullanılmadığında ve ölçüm yapılmadığında otomatik olarak 5 dakika sonra kapanmaktadır.
- Otomobil endüstrisinde, makine endüstrisinde cıvataların sabitlenmesi ve kontrolü için geçerlidir.
Maksimum Ölçüm Aralığı: 200N.m
147.5ft.lb
1770in.lb
2039.43kgf.cm
Hassasiyet Saat yönünde: ±2%
Saat yönünün tersine: ±2.5%
Konektörler (İnç): 1/2
Değiştirilebilir Kafa Bağlantısının Boyutu: 14*18
Ölçüm Birimi N.m_/_in.lb_/_ft.lb_/_kgf.cm
Anahtar Sayısı 5
Güç Kaynağı 2 adet AA pil
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Loyka AWJ4-0200 Cırcır Başlı Dijital Torkmetre 200Nm loyka Loyka AWJ4-0200 Cırcır Başlı Dijital Torkmetre 200Nm ürününü ve Torkmetre kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. AWJ4-0200