Mervesan MT 120-12S 120W 12 Vdc 10A Metal Kasa Adaptör
Stok Kodu
MT-120-12S
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Kısa Devre / Aşırı Yük / Yüksek gerilim koruması
  • 100 % Tam Yükte Çalışma
  • 2 Yıl Garanti
  • CE Sertifikası
  • 12 Volt 10 Amper 120 W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Mervesan MT 120-12S 120W 12 Vdc 10A Metal Kasa Adaptör Mervesan Mervesan MT 120-12S 120W 12 Vdc 10A Metal Kasa Adaptör ürününü ve 12V Monofaze Metal Kasa Adaptör kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. MT-120-12S