Mervesan Sabit Akım Ac/Dc Smps Led Driver MTD-60-1400
Stok Kodu
MTD-60-1400
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
ÖZELLİKLER:
    • Üniversal AC Giriş (100-240V)
    • Kısa Devre / Aşırı Yük / Yüksek gerilim koruması
    • 100 % Tam Yükte Çalışma
    • 2 Yıl Garanti
    • CE Sertifikası
    • 21-42 Volt 1400 mA
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün Özellikleri
Marka: Mean Well
Ürün Kategorisi: Anahtarlama Güç Kaynakları
Rohs: Uyumlu
Çıkış Akımı Kanal 1: 6A
Çıkış Voltajı Kanal 1: 5 VDC
Çıkış Voltajı Kanal 2: 12 VDC
Çıkış Akımı Kanal 2: 3A
Çıkış Gücü: 65 W
Giriş Voltajı: 88 VAC - 264 VAC
Montaj Şekli: Şase
Uzunluk: 129 mm
Genişlik: 98 mm
Yükseklik: 38 mm