Omron E2B-M18KN16-M1-C1 Npn-No
Omron E2B-M18KN16-M1-C1 Npn-No
Stok Kodu
E2B-M18KN16-M1-C1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Teknik Özellikler
Size M18
Mounting type Non-flush
Sensing distance 16 mm
Output type NPN
Operation mode NO
Connection method Connector M12
Material housing Brass, nickel plated
Cable specifications -
Overall length 59 mm
Thread length 29 mm
Degree of protection (IP) IP67
Metrik : Metrik 12
Algılama : 16 mm