Omron E2B-M18KN16-WP-C1 Npn No m18
Stok Kodu
E2B-M18KN16-WP-C1
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Size M18
Mounting type Non-flush
Sensing distance 16 mm
Output type NPN
Operation mode NO
Connection method Cable
Material housing Brass, nickel plated
Cable specifications PVC
Cable length 2 m
Overall length 56 mm
Thread length 26 mm
Degree of protection (IP) IP67
Metrik : Metrik 18
Algılama : 16 mm