PC19-10-10 L=23MM Plastik Kaplin
Stok Kodu
PC191010
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
10-10mm Delik, 19mm Gövde Çaplı 23mm Uzunlukta Plastik, Set Vidalı Kaplin
  • Plastik Alaşım
  • Esnek yapı
  • Uzun ömür
  • Tek parça yapı
  • Sabit hız iletimi
  • Set vidalı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
PC19-10-10 L=23MM Plastik Kaplin PC19-10-10 L=23MM Plastik Kaplin ürününü ve Plastik Kaplinler kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. PC191010 PC19-10-10 L=23MM Plastik Kaplin