PRCML30-15AO 15mm NK 100-240VAC Silindir Gövdeli  konektör Uzun gövdeli endüktif Sensör
Stok Kodu
PRCML30-15AO
*178,57 TL den başlayan taksitlerle!!
Hızlı Gönderi
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Bakım süresini azaltma
  • Özel IC kullanarak parazit engelleme (DC 3-kablolu model)
  • Ters güç kutuplaşmasını önlemeye yönelik dahili koruma devresi (DC kablolu tip)
  • Dahili dalgalanma koruma devresi
  • Dahili aşırı akım koruma devresi (DC tipi)
  • Kırmızı LED göstergesi ile çalışma durumunu kontrol edebilme
  • IP67 ile su geçirmez yapı (IEC standardı)
  • Mikro anahtarın, sınır anahtarının konumunun değiştirilmesi ile çok çeşitli uygulamalar
M30
Algılama mesafesi 15mm
Kurulum Kalkansız(çıkık)
Standart Algılanan hedef 45×45×1mm(demir)
Tepki frekansı 20Hz
Akım özellikleri Artık Akım : Azami 2.5mA
Kontrol çıkışı Normalde açık
Malzeme Pirinç (nikel kaplama)
Kablo Standart/Malzeme standart konektör
Koruma yapısı IP67
Onay
Gövde uzunluğu Uzun gövde
Ortam sıcaklığı -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme Azami Algılama mesafesinin 10%
Artık gerilim Azami 10V
Kurulum türü Çift veya güçlendirilmiş yalıtım (marka: ,ölçüm girişi ile güç kısmı arasındaki dielektrik dayanımı 1kV
Ağırlık Yaklaşık 194g(yaklaşık 182g)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
PRCML30-15AO 15mm NK 100-240VAC Silindir Gövdeli konektör Uzun gövdeli endüktif Sensör Autonics PRCML30-15AO 15mm NK 100-240VAC Silindir Gövdeli konektör Uzun gövdeli endüktif Sensör ürününü ve PRCM Serisi Konektörlü Silindirik Tip kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. PRCML30-15AO