PSN30-15AC 15mm NK 100-240VAC Dikdörtgen endüktif sensör
Stok Kodu
PSN30-15AC
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Düz yapısı ile dar alanlara kolaylıkla montaj edilebilme (Uzunluk: 10mm)
  • Özel IC kullanarak gürültü direncini geliştirme
  • Ters güç kutuplaşmasını, dalgalanmayı ve aşırı akımı önlemeye yönelik dahili koruma devresi
  • 12-24 VDC güç kaynağı aralığında 200mA’lık yükü kolaylıklar çalıştırabilme