Reign Power NL1050D-24 24V 2.1A 50W RAY TİPİ GÜÇ KAYNAĞI - NL1050D Series
Stok Kodu
NL1050D-24
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Çıkış Akımı (Reign Power)
Kasa (Reign Power)
DisplayYok
Ürün GrubuGüç Kaynağı
Watt (Reign Power)40~50 Watt
Watt (Reign Power)50 Watt
Çıkış Voltajı (Reign Power)+24V
Giriş Voltajı (Reign Power)AC 90-264 / DC 120-380
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Reign Power NL1050D-24 24V 2.1A 50W RAY TİPİ GÜÇ KAYNAĞI - NL1050D Series Reign Power Reign Power NL1050D-24 24V 2.1A 50W RAY TİPİ GÜÇ KAYNAĞI - NL1050D Series ürününü ve Ray Tipi Güç Kaynakları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. NL1050D-24