Reign Power RP1500D-24C Çıkış 24v 20.8A
Stok Kodu
RP1500D-24C
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
Çıkış Gerilimi+24VDC
  Çıkış Akımı20.8A
  Çıkış Gücü500W
  Besleme Gerilimi90-264VAC
  +/-%10 Gerilim AyarıVar
  Aşırı Gerilim KorumasıVar
  Aşırı Akım KorumasıVar
  Kısa Devre KorumasıVar
  StandartlarCE, UL
  Çalışma Sıcaklığı-15+50C
  Alarm FonksiyonuVar
  Ölçüler100Hx110Dx210W(mm)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Reign Power RP1500D-24C Çıkış 24v 20.8A Reign Power Reign Power RP1500D-24C Çıkış 24v 20.8A ürününü ve Ray Tipi Güç Kaynakları kategorisindeki ürünlerin çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. RP1500D-24C